5 סיבות למה לבחור מכונת אספרסו מותג

בשנים אחרונות אנו תמיד רוצים לקנות מותגים כי הם השתלטו על החיים שלנו. האמת שמותג של כל מכונת אספרסו הוא מביא בדרך כלל איכותי יותר. גם אם מדובר על מכונות אספרסו או קפה מומלץ לרכוש מוצר של חברת קפה מוכרת.

הינה 5 סיבות עיקריות שבגללם כדאי לרכוש מכונת אספרסו מותג

1. פתרון כולל לצרכי קפה למשרד

חברות קפה מותג מספקות לא רק מכונת אספרסו איכותית, אלא גם מייצרים ומספקים את חומרי הגלם עבור מכונות הקפה וכך שומרים על איכות הקפה וטריותו. פתרון זה כולל גם מערך שירות טכני והדרכה.

2. טחינת פולים במקום אבקה

מכונות האספרסו של חברות מותג טוחנות את פולי הקפה בַּמָקום ובכך משפרות משמעותית את איכות האספרסו המופק מהמכונה להבדיל ממשקה קפה המבוסס על אבקה בלבד.

3. פיתוח ייחודי של קפה למשרד

אבקה על בסיס חלב להכנת קפה במכונה: מכונות האספרסו מספקות קפה איכותי ופועלות על בסיס אבקת חלב במקום מלבין. אבקת החלב היא תחליף החלב האיכותי והטעים ביותר הקיים כיום. היא קרובה מאוד לטעם חלב טרי משום שהיא מכילה מעל ל-50% רכיבי חלב. בנוסף, חלק מהמכונות פועלות על בסיס חלב טרי – מכונות אלה מצריכות מקרר חלב קטן הנמצא בצמוד למכונה, מחובר אליה ומספק חלב אמיתי למשקה.

אבקה על בסיס חלב להכנת קפה במכונה

מכונות האספרסו מספקות קפה איכותי ופועלות על בסיס אבקת חלב במקום מלבין. אבקת החלב היא תחליף החלב האיכותי והטעים ביותר הקיים כיום. היא קרובה מאוד לטעם חלב טרי משום שהיא מכילה מעל ל-50% רכיבי חלב. בנוסף, חלק מהמכונות פועלות על בסיס חלב טרי – מכונות אלה מצריכות מקרר חלב קטן הנמצא בצמוד למכונה, מחובר אליה ומספק חלב אמיתי למשקה.

4. חדשנות טכנולוגית

חברות קפה ממשיכות כל העת לעמול על חידושים ושיפורים עבור מכונות קפה לעסקים. הן מנסות להפחית משמעותית את כמות התקלות ולהאריך את חיי המכונה.

5. חיבור למערכת ממוחשבת

המערכת מאפשרת לשלב בחלק ממכונות הקפה והאספרסו מערכת מיוחדת בה העובדים מעבירים “כרטיס עובד מגנטי”. המערכת רושמת את השימוש במכונה ומאפשרת חיוב העובד בסכום שהוגדר מראש.