איזה מכונת קפה הכי מתאימה לצרכים שלכם?

מכונות אספרסו תפסו מקום של כבוד בבתי הקפה לפני כמה עשורים. מאז, אין עוררין על איכות כוסות הקפה המופקות באמצעות מכונות אספרסו כאלו ואחרות. יכולותיה של מכונה קפה מפליאות ומרקיעות שחקים.
הן מאובזרות במירב הטכנולוגיות וכל זאת על מנת להפיק כוסות קפה איכותיות וטעימות במיוחד כגון מקציפים בשיטות ייחודיות, חימום מים, טחינת פולי קפה, שימוש בפודים, חליטת קפה, שימוש בסוגי קפה רבים ועוד.
מכונת אספרסו הולכת ומשתכללת וכל זאת על פי מירב הטכנולוגיה הקיימת בשוק. בנוסף, כניסה של מכונות הקפה למקומות עבודה ולבתים פרטיים הייתה רק עניין של זמן וכיום ניתן לראות מכונות קפה ביתיות רבות בשימוש ביתי להפקת כוסות קפה איכותיות ביותר.

מכונת אספרסו ביתית

מכונות אספרסו עשו את דרכן גם לשימוש הביתי וצברו פופולאריות רבה בהמוני בתים בישראל. אחוזי מכירת מכונות קפה ביתיות עלו במאות אחוזים בשנים האחרונות וזאת בעיקר בשל איכות כוסות הקפה המופקות על ידי המכונה.
יש האומרים כי לא ניתן להתחרות ביכולות המכונה וטעמי הקפה המופקים שכן ביכולת המכונה גם להפיק מגוון רחב של סוגי קפה לרבות מקיאטו, קפוצ’ינו, אספרסו קצר, אספרסו ארוך, נמס על חלב ועוד.
השתכללות טכנולוגית של השנים האחרונות הביאה לאבזור המכונות בצורה בלתי רגילה לרבות מקציפים, קיטור, טחינה, חליטה ועוד מגוון רחב של אביזרים לביצוע מגוון רחב של פעולות להכנת כוסות קפה טעימות ואיכותיות יותר.