קפה ג ‘מייקני שעדיין לא הכרתם

קפה בא בצורות וטעמים שונים. בעוד מאפיינים שקשורים במוצא הקפה משפיעים על המראה, הטעם והריח של הקפה, מידת הקלייה של הקפה גם משפיעה על המוצר הסופי. במקרה זה, קפה ג ‘מייקני לא שונה.
קטגוריית הטעם של הקפה נקבעת בהתבסס על המוצא של פולי הקפה וצורת הקלייה. קפה ג’מייקני הוא לרוב קל ועדין. Jamaican Blue Mountain coffee הוקם בשנת 1885 והוא נקרא כך משום שאת הקפה מגדלים בהרים הכחולים של ג ‘מייקה. הרים אלה בגובה 3000 מטר עד 7500 מטר והאקלים של האזור הוא קר וערפילי עם גשמים במידה שמתאימה לגידול קפה. יתר על כן, האדמה מצוידת במערכת ניקוז מעולה. בעזרת שני הגורמים הללו יחד, את הקפה אפשר לגדל בצורה אידיאלית ומושלמת. עם מכונת קפה ביתית ניתן להשיג סוגים שונים של קפה עם טעמים שעדיין לא הכרתם.
פולי קפה זה הוא אחד מהסוגים היחידים של קפה שמרטיבים בתהליך העיבוד. בדרך כלל, הם נשטפים ולאחר מכן מיובשים, מדורגים וממויינים לאחר שהם כבר נקצרו מהחוות קפה. ואז, הם “הולכים לישון” למינימום של שישה שבועות על מנת להבטיח שהם יקבלו את הארומה המיוחדת שלהם. בהיותה אחת המדינות הבודדות בעולם עושה את זה, ג ‘מייקה גם מוודאת כי הקפה שלה עובר בקרת איכות, שכוללת בדיקת המראה וטעימות. שיטות אלו משמשות כדי להבטיח את האיכות של פולי הקפה שמיוצרים.
נכון להיום, הקפה של ג’מייקה שומר על מקומו הגבוה בין צרכני קפה גורמה בעולם. בג ‘מייקה, עונה אחרי עונה, חקלאי קפה תמיד דואגים להבטיח שהקפה שלהם גדל היטב, נקצר, מעובד ומדורג על מנת לענות על התחרות המאתגרת בשוק הקפה הנוכחי ברחבי העולם. מיליארדי אנשים ברחבי העולם נהנים מהקפה הג’מייקני.